Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Zalim İstanbul Fragman

<< 1 23 4 5 >>Zalim İstanbul 23. Bölüm 2. Fragmanı

Yorum Yaz (4 Yorum) Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Dram
Yönetmen: Cevdet Mercan
Senaryo: Sırma Yanık
Kanal ve Yayın Günü: Kanal D - Pazartesi - 20.00
Zalim İstanbul Oyuncuları: Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in
Zalim İstanbul Konusu:

Avşar Film'in Kanal D için hazırladığı yeni dizi Zalim İstanbul'un ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Çekimlerine Antakya'da başlanan dizinin devamı ise İstanbul'da çekiliyor. Antakya'da başlayıp İstanbul'a uzanan hikayemizde üç çocuklu bir anne olan Seher'in memleketlisi olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi sonrasında hayatlarının nasıl değiştiğinin hikayesini izleyeceğiz.

Fikret Kuşkan (AGAH KARAÇAY)

Toprağına bağlı dev bir Lojistik devi haline gelmiş Karaçay Lojistik'in kurucusudur. Otoriter bir aile reisi olan Agah abisine verdiği sözle Karaçay ismini zirveye taşımayı başarmıştır. Güçlü duruşu ile de cemiyet arasından saygın bir yeri vardır. En büyük zaafı ise abisinin emaneti olan yeğeni Nedim'dir. Çocuklarını da çok seviyor fakat duruşunu bozmamak adına fazla belli etmeyen bir babadır.

Deniz Uğur (SEHER YILMAZ)

Eşinin vefat etmesiyle kayın validesi ve 3 çocuğuyla birlikte yaşayan gururlu bir anne. Gözü yükseklerde olmayan kanaatkar az ile yetinmeyi bilen evlatlarına karşıda bir o kadar dominant fakat fazlasıyla da sevgi doludur. Çocuklarına gereğinden fazla düşkündür. Hayatta en büyük sınavını da evlatları üzerinden verecektir.

Mine Tugay (ŞENİZ KARAÇAY)

Lider ruhlu bir kadın olan Şeniz Agah'ın çok sevdiği eşidir. Genç yaşı üstün zekasıyla da ailesini yönetmeyi başarabilmiş cemiyette de oldukça aktif bir yere sahiptir. Şeniz için prestij bir çok şeyin önünde gelir ve bu sebeple de hayır işleri yapmayı çok sever. Ailesinin prestijinden sonrada hayatında en önemli şey çok sevdiği oğlu Cenk yer alır.

Ozan Dolunay (CENK KARAÇAY)

Hayatta sorumluluk ne bilmeyen Cenk yakışıklı fakat umarsız şımarık dikkatlerin üzerinde olmasından mutlu olan çapkın bir gençtir. Sosyetik güzellerin gözdesi haline gelmiş olan Cenk'in omuzlarından ise büyük bir yük vardır. Kendisini daraltan bu sırrı daha fazla taşımamaya karar vermiştir.

Simay Barlas (DAMLA KARAÇAY)

Annesine hayranlıkla büyümüş olan Damla sosyal medya fenomenidir. Tüm hayatını sanal alemde takılarak geçiren Damla annesinin gençlik kopyasıdır adeta. Babasının da en değerlisidir. Çocukluk döneminden bu yana kuzeni Nedim'e ucube diyerek ondan kaçmış ve arkadaşlarını bile eve getirmekten utanmıştır. Yaşı büyüdükçe bu utanç duygusu yerine acıma alsa da Damla, Nedim ile göz göze bile gelmekten kaçar.

Berker Güven (NEDİM KARAÇAY)

Agah'ın abisinin emaneti olan Nedim, çocukluk zamanında çatıdan düşmesi sonucu felç kalmıştır. Geçirdiği bu kaza ise hala gizemini korumaktadır. Amcası Agah ise geçirdiği bu kazdan hep kendisini suçlamış ve artık onu gözünün önünden ayırmamaya and içmiştir. Arada bir iyileşme gösterse de bir süre sonra eski haline dönen Nedim'in düzelmesini istemeyenler geçmişi hatırlamaması içinde ellerinden geleni yapacaklardır.

Bahar Şahin (CEREN YILMAZ)

Tam anlamıyla bir fırlama olan Ceren karda yürüyüp izini belli etmeyenlerden. Lükse düşkün magazinde gördüğü kişilerin hayatlarına özenen ve bu hayatı yaşamak için aklına gelen her türlü dümeni çevirebilecek genç ve güzel bir kız. Karşısına çıkan fırsatı her şeye rağmen ne yapıp edip değerlendirir. Bu uğurda gerekirse ailesini bile harcayabilir.

Sera Kutlubey (CEMRE YILMAZ)

Ailenin okuyup hemşire olmuş vicdanlı kızı Cemre. Cemre sevdiği mesleği değilde annesinin hayalini gerçekleştirmek için hemşire olmuştur. Cemre kendisini bildi bileli şarkı söylemek istemiştir. Erkeklere karşı mesafeli bir duruşu olan Cemre okulda da köyde güzelliği erkeklerin ilgi odağı olur fakat katı tavrı yüzünden erkekleri geri püskürtür.

İdris Nebi Taşkan (CİVAN YILMAZ)

Seher'in 19 yaşındaki oğlu. Zar zor liseyi bitirdikten sonra üniversite hayali hiç olmayan sorumluluk sahibi olan Civan bir an önce para kazanmaya başlama hedefi vardır. Evin tek oğlu olmasından dolayı da annesini ve babaannesinin göz bebeğidir. Gözü tok bir kişiliğe sahip olmasından dolayı annesinin göğsünü kabartan bir delikanlıdır. Serserilik, içki, kumar, gibi kötü alışkanlıkları da asla yoktur. Okuldan artan zamanda hem kahvede hemde tamirhanede çalışarak evine ekmek götürme peşindedir.

Yorum Yap

Zalim İstanbul dizisine 4 Yorum Yapıldı
  1. Musa: Çok güzel dizi Nedim ve cemre bence daha çok yakışıyor merhamet insanlık ve aşk bu iki karakterde mevcut umarım dizinin sonunda doğru olanlar kazanır
  2. çiçek: zalim istanbul cenk ve cemre yakıştılar nedimi kurtarmak için oyuna başladılar evlendiler fakat dizide yakıştılar gerçeğe donmesi daha iyi olacaktır ona gore nedimin intikamı heycanı artar
  3. Oyosh: Berker Güven Harika oyunculuk..Muhteşem performans..Yolun açık olsun çocuk..
  4. Seda: Hatay'ın en köhne yerinde çekilmiş sanırım. Hatay'da kalsaymış keşke Asi dizisi gibi... Asi dizisinde hatay cok guzel tanitilmisti. Ancak cok kasvetli bir dizi olmus. Herkes cok bagirarak ofkeyle kinle konusuyor. Iyi ornek teskil etmiyor. Icimiz kararmis zaten icimizi ferahlatacak senaryolar yazilsin lutfen.

Zalim İstanbul Dizisi Özet

Zalim İstanbul 11. Bölüm Fragmanı Özeti 16 Eylül 2019

Cemre'nin hayatını koruyabilmek için Nedim'i köşkten kaçırmasıyla Agah Bey deliye döner. Agah yeğenin Nedim'i bulabilmek için memleketi dahi çalmadık hiç bir kapı haber bırakmadık hiç bir yer bırakmamıştır ancak yineden ikiliden bir iz bulamaz. Seher ise kızı için çok endişelidir. Şeniz ise Nedim'i ve Cemre'yi herkesten önce bulmak için tüm imkanları ile karanlık adamlar kiralamıştır. Onların bulunup ortadan kaldırılması için emri vermiştir. Ancak Cenk ikinin yerini herkesten önce bulur ve büyük bir adım atar. Geçmişin azabıyla tekrar aynı hatayı yapmamaya kararlı olan Cenk şimdi ne yapacak?

Zalim İstanbul 9. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Mayıs 2019

Ceren, Şeniz'in oyununa gelerek Nedim ile evlenmiştir. Tanıtımda gözyaşları içerisinde bir çeyrek takmayacak mısınız Allah'ın belaları sözleri ise izleyicide nasıl bir etki yaratacağı merak ediliyor. Ceren'in gerçekten iyi kalpli olmadığını gördüğümüz dizide eden bulur sözünü bizlere hatırlattı.Cemre, Nedim'e yapılanları anlayabilmek için gelecek olan habere kadar ilaç vermeyi kesiyor. Kardeşi Ceren'in tavırları ve hareketleri sebebiyle patlamak üzere olan bir bomba gibi bekleyen Civan'ın ne yapacağı ise merak ediliyor. Gururunu bir kenara bırakıp Şinez'den kızını kurtarmak için yardım isteyen Seher'e Şinez yardım edecek mi?

Zalim İstanbul 8. Bölüm Fragmanı Özeti 13 Mayıs 2019

Şeniz, Ceren'in oğlundan hamile olduğunu öğrenmesiyle çok kusursuz bir plan kurar ve öncelikle Ceren'in yanındaymış gibi davranarak onun güvenini kazandıktan sonra bebeğin düşmesini sağlar. Bu tuzak ile yıkılan Ceren, Şeniz'i bu yaptığına pişman etmeye and içer. Nedim'in gerileyen hareketlerinin nedenini araştırırken karşısına Şeniz'in çıkması işlerin çıkılmaz bir hal almasına neden olur.

Zalim İstanbul 7. Bölüm Fragmanı Özeti  6 Mayıs 2019

Annem aklı ikimizden biri ölene kadar bitmeyecek sözünün gerçekten ne anlama geldiğini karısından öğrenmeye çalışıyor. Cenk'in yeğeni Nedim'e silah doğrulttuğunu gren Agah oğlu ve karısına hesap soruyor. Cenk çocukken kuzeni Nedim'i camdan atığını babasına itirafındna sonra Agah oğlunun yaşamasına izin verecek mi? Heyecan ve aksiyonun hiç eksik olmayacağı bu yeni bölümde Şeniz hala konakta kalmayı başarabilecek mi? Ceren ise karnında Cenk'in bebeği ile Şilez'in karşısına çıkar... Şilez eğer oğlumdansa sırtın yere gelmez sözleri ile yeni oyununu mu kuruyor.

Zalim İstanbul 6. Bölüm Fragmanı Özeti  29 Nisan 2019

Agah'tan hiç beklemediği bir tepki alan Cemre ona karşı çok büyük bir öfke beslemeye başlar. Cemre'yi koruma iç güdüsüyle annesini karşısına alan Cenk ilk defa annesine karşı gelmiş ve onu karşısına almıştır. Diğer yandan karnındaki çocuğa güvenerek hareket eden Ceren içindeki fitne fesatı Nedim'e sıçratır. Oğlunun sorumsuzluğundan usanan Agah artık oğlunun elini kolunu bağlamıştır. Olanlara daha fazla dayanamayan Agah artık Seher ile kızını ne zaman yeğenime vereceksin demesiyle Seher büyük bir şaşkınlık yaşar.

Zalim İstanbul 4. Bölüm Fragmanı Özeti 15 Nisan 2019

Şeniz gördüklerine daha fazla dayanamayarak Ceren'in gerçeklerin yani Nedim'in önüne atar. Ceren ablası Cemre'yi soktuğu durum sonrasında Agah'ın Cemre hakkında düşüncelerini tekrar sorgulamasına sebep olur. Elinde Civan'ın kanı ile konağa dönen Damla konakta havanın aniden buz kesmesine sebep olur. Kardeşi Damla'nın intikamını almak için sorumludan intikam almaya giden Cenk kafa atarak sorunu çözmüştür. Cenk diğer yandan Nedim ile karşılaşmasının ardından içinde biriktirdiği ağır duyguları Nedim'e haykırır. Civan kendisine kurulan tuzaktan habersiz bir şekilde özgürlüğe doğru adım attığını düşünürken büyük bir bedel ödemek üzeredir.

Zalim İstanbul 3. Bölüm Fragmanı Özeti 8 Nisan 2019

Seher hanım Agah ile kayınvalidesi arasındaki anaşmayı duyduğunda beyninden vurulmuşa dönüyor. Kayınvalidesine verilen zarfı alıp Agah'ın yüzüne fırlatıyor. Agah bey ne olduğunu anlamaya çalışırken Seher kızı Ceren'in hırsı yüzünden yerin dibine girmiştir. Bu ahlaksız teklif sonrasında eşyalarını ve çocuklarını toparlayıp Hatay dönmek için soluğu otogarda alırlar.

Zalim İstanbul 2. Bölüm Fragmanı Özeti 1 Nisan 2019

Seher ailesi ile birlikte Hatay'dan İstanbul'a Karaçay köşküne gelirler. Neden buraya geldiklerini geçte olsa anlayacak olan Seher kızlarının korumak için elinden gelen herşeyi yapacaktır. Agah Karaçay, geçirdiği kaza sonrası tekerlekli sandalyeye mahkum yeğenini evlendirmek için memleketlisi olan evin yadigarı, Neriman'a ulaşır ve durumu anlatır. Seher'in öyle bir evliliğe sıcak bakmayacağını bildiği için küçük torununa durumu anatarak bir düzenbazlık içine girerler. Bir şekilde onları İsntabul'a getirmenin yolunu bulan Neriman, Seher'e durumu nasıl anlatacaktır. Seher kızının evliliğine müsade edecek mi?